wtorek, 29 listopada 2016

Ślubna sesja plenerowa

Sesja  plenerowa to możliwość na zrobienie unikalnych fotografii, które zostaną cudowna pamiątką na resztę życia. To ten element reportażu ślubnego, na który czeka Para Młoda i fotograf ślubny. W momencie gdy w czasie ślubu i wesela państwo młodzi bywają zestresowani i zdenerwowani, to podczas sesji plenerowej mają możliwość współpracować z fotografem z pełnym relaksem.
W momencie sesji plenerowej młoda para  i fotograf wychodzą poza lokal. Miejsce przeprowadzenia takiej sesji zdjęć uzależnione jest wyłącznie od pomysłowości nowożeńców.

Mogą to być klasyczne, gustowne fotografie  w pałacowym ogrodzie albo zwariowane fotki z karabinami do paintballu na arenie do rozgrywek. Nie ma  żadnych ograniczeń. Najważniejszy jest pomysł. Jeżeli nie posiadamy w głowie jednoznacznej idei, jak powinna wyglądać nasza sesja, doradźmy się doświadczonego  fotografa. Zazwyczaj warto zdać się na wiedzę i doświadczenie fachowca w branży, który już prowadził niejednokrotnie sesję w różnych przestrzeniach i zna wszystkie ciekawe miejsca do tego typu sesji fotograficznej. Nic nas nie ogranicza, żeby trochę pojeździć i zrobić fotografie w więcej niż jednym miejscu.

Zdjęcia z sesji plenerowej mają też pasować do temperamentu i upodobań nowożeńców. 


Najważniejsza jest spontaniczności i naturalność.

Niekiedy w czasie ślubnego pleneru młoda para decyduje się na odrobinę szaleństwa. Takie fotografie robi się się zazwyczaj pod koniec sesji, ponieważ ubrania nie wytrzymują dobrze takich szaleństw.
Ślubna sesja plenerowa to też znakomita okazja, aby użyć przeróżnych fotograficznych gadżetów – maski, skrzydełka, doczepiane wąsy, śmieszne okulary – ogranicza nas tylko wyobraźnia. Należy spytać, czy nasz fotograf, który będzie  reportażystą posiada gadżety i akcesoria do sesji. Oszczędzi nam to wydatków związanych z ich kupnem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz