piątek, 25 listopada 2016

Jak wynająć fotobudkę?

Wraz ze zwiększeniem trendu tej atrakcji weselnej, jaką jest foto budka, powiększyła się też ilość firm proponujących budkę fotograficzną na wynajem.

Warto więc zapoznać się wiele ilość ofert, aby wybrać fotobudkę, która spełnia Wasze oczekiwania, a wartości wynajęcia odpowiadają ustalonej kwocie z finansów ślubnych, przeznaczonej na tą atrakcję. Etapy wyboru najlepszej fotobudki na wesele to:

  • zapoznanie się z zdjęć, czyli dokładne przyjrzenie się, na firmowej stronie oferującej foto budkę, zrobionym przez nią fotką.
  • obsługa – należy zwrócić uwagę na to, czy firma wynajmująca budkęfotograficzną oferuje też na miejscu, wsparcie asystenta; 
  • należy też wiedzieć, czy w koszt wynajmu fotobudki uwzględnione są gadżety do robienia fotografii, jeśli nie, będziecie musieli je dodatkowo kupić lub zorganizować samodzielnie

O co chodzi z gadżetami do fotobudki?Najczęściej wykorzystywanymi gadżetami, w trakcie robienia fotografii w fotokabinie są: kolorowe okulary, lizaki, wąsy, peruki i okulary duże, boa z piór, maski, czapki, anielskie skrzydła, diabelskie rogi, kartki ze śmiesznymi napisami.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz