piątek, 25 listopada 2016

Fotobudka na wesele - super atrakcja

Młoda Para ścigają się w wymyślaniu coraz to nowych atrakcji, które wzbogacają ten najważniejszy dzień i na długo pozostaną w pamięci zaproszonych gości. Coraz częstszym gadżetem wynajmowanym na wesele staje się budka fotograficzna, w której goście weselni mogą samodzielnie cykać fotografie.

Wynajem fotomachiny na wesele to trend, która przyszła do nas z ameryki. W Stanach Zjednoczonych budki wykonujące fotografie ubarwiają wesela już od pewnego czasu. U nas fotobudka na wesele to wciąż nowość .
Czym jest taka fotobudka? To przede wszystkim przenośne urządzenie. Taką budkę można rozstawić w dowolnym miejscu, a nasi znajomi mogą swobodnie z niego korzystać. Takie zaskakujące fotografie z budki dostarczają znajomym mnóstwo radości, a Państwo Młodzi dostaną niepowtarzalną pamiątkę, którą zachowają przez wiele lat.

Obsługa takiej budki fotograficznej nie jest trudna. Trzeba jedynie stanąć przed aparatem i wcisnąć przycisk „start”, a maszyna samodzielnie robi serię zdjęć, które bez czekania są drukowane już po dwudziestu sekundach. W dwóch paskach Jeden wydruk otrzymuje młoda para, a drugą zabiera na pamiątkę fotografowany gość.  To właśnie dlatego fotobudka na weselu cieszy się dużym zainteresowaniem i stoi przed nią kolejka chętnych na selfifotki. Znakomitość fotomachiny polega na tym, że w czasie wesela każdy jest dużo bardziej otwarty i wesoły, przez co fotografie wykonane w foto budce bardzo się odróżniają od tych wykonanych przez profesjonalnego fotografa, przy którym większość z nas jest niepewna i sztywna.



Dlatego iż ta atrakcja stała się bardzo popularna, w necie możemy wyszukać wiele firm, które oferują wynajem foto budki. W zależności od marki, w której wynajmujemy foto budkę możemy od operatora otrzymać np.  nośnik z zrobionymi fotografiami, link do galerii  fotek online oraz różne  akcesoria, gadżety i tła do robienia fotek.
Wybierając firmę, w której ofercie znajduje się budka do robienia zdjęć na wynajem, należy zwrócić uwagę nie tylko na pakiety. Musimy być pewni, że będziemy mieli gdzie ją ustawić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz